کارگاههای آموزش مدیریت و بازدیدهای تجاری

از خدمات ارائه شده ویژه در گروه مشاورین اریکا برگزاری دوره های کوتاه مدت عالی مدیریت در کشور آلمان است. 

با توجه پیشرفت روزافزون علم مدیریت ، آشنایی با آخرین دستاوردهای این رشته امری ضروری برای مدیران شرکتها و صنایع، و صاحبان کسب و کار و حتی مدیران میانی می باشد.

دپارتمان کسب و کار شرکت اریکا ، برای پاسخگویی به این نیاز روز افزون و برای برطرف کردن خلاء دوره هایی که عملا مدیران را در ارتباط با آخرین روشهای علمی و عملی مدیریت در زمینه های مختلف قرار دهد ، اقدام به برگزاری دوره های کوتاه مدت عالی و ویژه مدیران درکشور آلمان نموده است.

یکی از ویژگیهای برجسته و بی نظیر این دوره ، بازدید از ابرصنایع آلمان همانند بنز ، بی ام و ، زیمنس و آئودی است که فرصتی استثنایی و بسیار مغتنم برای بسیاری مدیران و صاحبان صنایع به شمار می رود.

لذا به اطلاع مدیران محترم ، صاحبان صنایع و دیگر علاقه مندان میرساند هلدینگ اریکا ، با پشتوانه درخشان چندین ساله فعالیت به ویژه در رشته های مدیریت ، اقدام به برگزاری دوره عالی مدیریت نموده است.

این دوره ها توسط اساتید مجرب علم مدیریت آلمان و به زبان انگلیسی برگزار گردیده و در پایان نیزمدرک معتبر گذراندن دوره پیشرفته مدیریت به شرکت کنندگان اعطا خواهد گردید.

خدمات ویژه ارائه شده از سوی گروه اریکا برای شرکت در کارگاههای آموزش مدیریت و بازدیدهای تجاری​

 خدمات دریافت روادید شنگن

– برگزاری دوره آموزشی و اعطای مدرک دانشگاهی 

– بازدید از یکی از ابر صنایع آلمان شامل ( بنز – بی ام و – زیمنس – آئودی و…)

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط اخذ “اقامت آلمان”،”اقامت سرمایه گذاری در آلمان”،”ثبت شرکت در آلمان”و “راه اندازی کسب و کار در آلمان”،”اقامت خویش فرما یا خود اشتغالی در آلمان”،”اقامت پیوست به خانواده در آلمان”،”پذیرش از دانشگاههای کشور آلمان”،”اقامت تحصیلی در آلمان”و”اقامت دائم آلمان” این فرم را تکمیل نمایید.دیدگاهتان را بنویسید