کاریابی رشته حسابداری در آلمان در زمینه غیر تخصصی

0
0

سلام و خسته نباشید

من لیسانس حسابداری دارم و در این زمینه  18 سال سابقه کار دارم ولی در زمینه فنی و نصب سیستمهای حفاظتی ( سیستم اعلام حریق، دوربین مدار بسته، انواع درب و گیتهای اتوماتیک) فعالیت میکنم. اگه ممکنه راهنمائی بفرمائید در هر کدوم از زمینه ها به چه صورت میتونم برای مهاجرت اقدام کنم ؟

0
0

با احترام متقابل، بایستی این را مد نظر داشته باشید که در کشور آلمان هر کاری که شما قصد انجام آن را دارید بایستی مرتبط با مدارک تحصیلی باشد که کسب کرده اید.  به عبارت دیگر شما فقط در زمینه ای میتوانید کاریابی کنید که مدرک آن را داشته باشید.
از طرف دیگر رشته حسابداری از جمله رشته هایی است که بهترین گزینه برای آنها برای ورود به آلمان از طریق تحصیل در رشته های کارشناسی ارشد مرتبط، خصوصا در زمینه MBA می‌باشد، تا در دوران تحصیل مجال تحقیق و بررسی امکان کاریابی در زمینه رشته حسابداری را با تلفیق آموزش نرم افزارهایی مثل SAP  داشته باشند.
گاهی اوقات نیز شرایط همسر برای کاریابی بسیار مناسبتر می باشد که در این حالت شما نیز با الحاق به ایشان می توانید وارد آلمان شده و امکان کار تمام وقت و یا آموزش و کسب مدارک لازم برای انجام کارهایی که به آنها علاقمند هستید را خواهید داشت.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت ابتدا یا ثبت نام کنید