اهم خدمات هلدینگ اریکا:

  •  مشاوره اقامت
  •  تدوین طرح تجاری و اخذ تاییدیه از سازمانهای مرتبط دولتی آلمان
  •  خدمات راهنمایی و حمایت ابتدای ورود همچون اجاره آپارتمان, دفتر اداری,  تمدید ویزا, بیمه, گواهینامه رانندگی,..
  •  همراهی متقاضیان تا مرحله اخذ اقامت آلمان
  •  اخذ پذیرش دانشگاهی
  •  اخذ پذیرش دوره های آموزش زبان و دوره های انطباقی فنی و حرفه ای
  •  کاریابی جهت پزشکان و پرستاران و مهندسین 
  • هماهنگی جهت شرکت و یا بازدید از نمایشگاههای تخصصی و صنایع و کارخانجات

هسته اولیه گروه اریکا” (ARIKA Group) در سال 2009 در تهران شکل گرفت. این مجموعه فعالیتهای خود را با ارائه خدمات مشاورۀ توسعه کسب وکار آغاز نمود و پس از مدتی، در کنار توسعه ارتباطات خود با سازمانهای فعال در حوزه کسب و کار و تجارت در کشور آلمان ، موفق به اخذ نمایندگی تعدادی از کالج ها و دانشگاه های معتبر این کشور گردید. شرکت اریکا با اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح ، ضمن تاسیس شرکت خود در کشور آلمان (با نام ARIKA GmbH(در سال 2012  و کشور عمان ( با نام ARIKA International (در سال 2018، در کنار فعالیتهای اقتصادی خود، فعالیت رسمی در زمینه های اعزام دانشجو ، ثبت شرکت و کاریابی را نیز آغاز نمود.

تجربه های موفق “گروه اریکا” در حوزه های ثبت شرکت، اعزام دانشجو و مشاورۀ کسب و کار در کنار ظرفیت های علمی- اجرای این مجموعه، موجب گردید تا مدیریت مجموعه موفق به کسب مجوزکاریابی بین المللی اشتغال ایران و اروپا از سوی معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون،کار و امور اجتماعی گردد.

در حال حاضر هرگونه خدمات مشاوره و اخذ پذیرش تحصیلی و همچنین خدمات ثبت شرکت و اخذ اقامت دائم کشور آلمان تنها توسط دفتر آلمان این شرکت صورت می پذیرد و دفتر تهران اشتغال ایران و اروپا با مجوز وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به آدرس تهران خیابان بخارست پلاک 13 واحد 3 و شماره تماس 02188176071 عهده دار ارائه خدمات توانمندی و اعزام نیروی کار به آلمان می باشد.

عضو اتاق بازرگانی ایران و آلمان وهمچنین اتاق بازرگانی نورنبرگ می باشد
b545d3da-1302-4b84-b5c7-352255c4dff7
iran and germany

ماموریت اریکا

ما امانتداری، رضایت و موفقیت موکلین خود را مهمترین ماموریت خود دانسته و با استعانت از بزرگترین سرمایه خود یعنی تیم وکلای حرفه ای و بین المللی متخصص و ساعی و ارائه خدمات با کیفیت و منحصر بفرد پیوسته همراه و پشتیبان آنها می باشیم.