ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت در آلمان یکی از خدمات هلدینگ اریکا برای افرادی که قصد ثبت شرکت و تجارت با کل دنیا را دارند، می باشد. افتتاح حساب بانکی به نام شخص ایرانی در آلمان نیز یکی از تخصص های این شرکت در زمینه ثبت شرکت می باشد.

کشور آلمان به عنوان بزرگترین اقتصاد اروپا و چهارمین اقتصاد جهان همواره مورد توجه فعالان اقتصادی برای سرمایه گذاری،ثبت شرکت و شروع کسب و کار بوده است. از مزایای مهم ثبت شرکت در آلمان عبارتند از:

امکان اخذ اقامت آلمان برای متقاضی، همسر و فرزندان زیر 18 سال
عدم نیاز به شریک آلمانی
امکان افتتاح حساب بانکی
امکان اخذ تسهیلات بانکی کم بهره
امکان گشایش اعتبار اسنادی(LC)
امکان شرکت در مناقصه ها و مزایده های بین المللی
بهره مندی از مزایا و اعتبار شرکت GmbH
عدم محدودیت سنی برای مؤسس
عدم نیاز به دانش زبان آلمانی
تولید تحت لیسانس شرکت آلمانی
استفاده از ظرفیتهای موجود در یک اقتصاد باز برای همکاری و مبادلات اقتصادی آزاد با سایر کشورها

در کنار مزیتهای ثبت شرکت و حضور اقتصادی در آلمان این نکته را نباید از نظر دور داشت که از مهمترین نکات کلیدی برای شروع و ادامه ی موفق کسب و کار در هر کشور، آشنایی با فرصتهای کسب و کار، فرهنگ جامعه، قوانین و کسب و کار، ساز و کارهای مالی و بانکی و همچنین مکانیزمهای حمایت از کسب و کار در آن کشور است. متأسفانه بسیاری از فعالان اقتصادی که علاقمند به تأسیس شرکت و فعالیت اقتصادی در آلمان هستند به دلیل فقدان آگاهی از موارد فوق، همچنین عدم بهره گیری از مشاورین مجرب و نداشتن طرح کسب و کار (Business Plan)  واقع گرایانه، نه تنها وقت و هزینه ی سنگینی را برای شروع  کسب و کار خود صرف می کنند بلکه در بسیاری موارد با شکست در کسب و کار یا عدم موفقیت در استفاده از مزیتهای قانونی ثبت شرکت در آلمان از قبیل امکان اخذ اقامت دایم یا بهره مندی از تسهیلات مالی و قانونی مربوطه مواجه می شوند.

به منظور غلبه بر این چالش، گروه اریکا با سالها حضور موفق اقتصادی  در آلمان و با آگاهی از قوانین و ظرفیتهای اقتصادی موجود در این کشور، ضمن ایجاد ارتباط منسجم با اتاقهای بازرگانی و سازمانهای ذیربط آمادگی دارد تا با  بهره مندی از توان و دانش مشاورین و وکلای مبرز خود در کشور آلمان، طیف متنوعی از خدمات مشاوره در زمینه ثبت شرکت و توسعه کسب و کار در کشور آلمان را به شرح زیر ارائه نماید:

کمک به شناسایی فرصتهای پربازده کسب و کار در کشور آلمان
تهیه و ثبت طرح کسب و کار(Business Plan)
ثبت شرکت
افتتاح حساب بانکی
مشاوره جهت اخذ تسهیلات بانکی
خدمات ویزا برای متقاضی و خانواده وی
خدمات تهیه مسکن
خدمات اخذ اقامت در آلمان
مشاوره مالی و مالیاتی در حوزه ثبت شرکت
ارائه ی خدمات دفتر کار مجازی در آلمان
ارائه خدمات Business Matchmaking برای کمک به شناسایی و مذاکره تجاری با شرکتهای آلمانی

ایجاد یا راه اندازی یک تجارت یا کسب و کار در آلمان میتواند روشی برای کسب اقامت این کشور باشد. جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود GmbH که مناسب ترین نوع شرکت برای کسب و کارهای کوچک و متوسط از جهت اعتبار است، حداقل 12500 تا 25000 یورو سرمایه اولیه مورد نیاز می باشد.

ثبت این نوع شرکت توسط وکلای ماهر حقوقی این شرکت در یکی از محاضر اسناد رسمی آلمان و در کمتر از دو هفته کاری (حضور مالک در محضر و بانک فقط یک روز نیاز است) صورت پذیرفته و به همراه حساب بانکی به نام و با حق واریز و برداشت مالک و موسس ایرانی شرکت تحویل متقاضی میگردد.

لازم به تاکید میباشد که در این روش نیاز به هیچگونه شریک یا کارمند آلمانی نمیباشد و شخص یا اشخاص ایرانی مالک شرکت، شخصا قادربه واریز و برداشت از حساب شرکت خود از سرتا سر دنیا خواهند بود.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست
Open chat
مشاوره رایگان
سلام،
چطور می تونم کمکتون کنم؟