ایده تجاری جدید

آلمان خانه دهها هزار تاجر خرد و کلان است. در حقیقت قسمت عظیمی از اهمیت اقتصاد آلمان در صحنه جهانی، مربوط به تجارت های خرد و متوسط است. دولت آلمان پذیرای انواع تجارت ها صرفنظر از آلمانی یا غیر آلمانی می باشد.
راه اندازی یک طرح کسب وکار می تواند به شما کمک کند تا طرحتان را مرحله به مرحله برای شرکت تان توسعه دهید. خوب بودن طرح کسب و کار برای متقاعد کردن دیگران برای مثال بانکها امری حیاتی است چرا که آنها طرحتان را ارزیابی خواهند کرد که آیا شما نامزد مناسبی برای وام هستید یا خیر. علاوه بر این قبل از اقدام برای ویزا به منظور اقامت شما نیاز به این طرح دارید.
جهت اخذ اقامت خود اشتغالی یا سرمایه گذاری در آلمان تدوین یک طرح کسب و کار یا Business plan مورد تائید اداره بازرگانی آلمان الزامی می باشد. هلدینگ اریکا می توانند همراه شما در مسیر تدوین طرح تجاری تان باشند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط اخذ اقامت آلمان ، اقامت سرمایه گذاری در آلمان ، ثبت شرکت در آلمان و راه اندازی کسب و کار در آلمان ، اقامت خویش فرما یا خود اشتغالی در آلمان ، اقامت پیوست به خانواده در آلمان ، پذیرش از دانشگاههای کشور آلمان ، اقامت تحصیلی در آلمان و اقامت دائم آلمان این فرم را تکمیل نمایید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست
Open chat
مشاوره رایگان
سلام،
چطور می تونم کمکتون کنم؟