برگزاری دوره آنلاین زبان آلمانی در وبسایت موسسه گوته

برگزاری دوره آنلاین زبان آلمانی در وبسایت موسسه گوته

[vc_single_image image=”1783″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_outline”]

دوره آنلاین زبان آلمانی در سایت موسسه زبان گوته آلمان

موسسه گوته با برگزاری دوره آنلاین زبان آلمانی در مورد “آلمانی در محل کار” کمک می کند تا در ارتباطات روزمره بدون مشکل در محل کار خود از آن استفاده نمایید. این دوره در 45 سطح عمومی و بیش از 100 تمرین در زمینه های حرفه ای تقسیم می شود، شما می توانید مهارت های زبان آلمانی خود را با این تمرین ها بهبود بخشید. علاوه بر این، اطلاعات پایه ای در مورد کار در آلمان نیز ارائه می شود. لازم به ذکر است شرکت در این دوره های آموزش زبان آلمانی توسط موسسه گوته به صورت رایگان می باشد.

تمرینات عمومی (45 تمرین)

وقتی شما می خواهید در یک کشور آلمانی زبان کار کنید، نیاز به تقویت مهارت های زبان آلمانی خود دارید. این تمرین ها برای شما طیف متنوعی از تمریناتی است که توسط “Deutsch am Arbeitsplatz” ارائه می شود، که شما را در زندگی روزمره در آلمان در سطوح A1 تا B2 کمک می کند.

تمرینات با توجه به زمینه های کاری (112 تمرین)

در این بخش شما می توانید تمرینات مربوط به حرفه و تخصص خود را بیاموزید این تمرین ها عملهای گفتاری معمول و شرایط ارتباطی در سطوح A1 تا C1 هستند.

حرفه های مختلف برای آموزش زبان آلمانی

[vc_cta h2=”ورود به سایت موسسه گوته آلمان” h4=”آموزش زبان آلمانی” txt_align=”center” add_button=”bottom” btn_title=”ورود به سایت آموزش زبان” btn_style=”3d” btn_color=”danger” btn_size=”lg” btn_align=”center” btn_css_animation=”bounceInLeft” css_animation=”bounceInDown” btn_button_block=”true” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fwww.goethe.de%2Fde%2Fspr%2Fueb%2Fdaa.html||target:%20_blank|”][/vc_cta]
فهرست
Open chat
سلام،
چطور می تونم کمکتون کنم؟