وکیل مهاجرت به آلمان را هوشمندانه انتخاب کنید!

این روزها و با بالا گرفتن تب مهاجرت به خارج از کشور و مخصوصا مهاجرت به آلمان، انتخاب وکیل مهاجرت باید با دقت و توجه بیشتری صورت گیرد. در این مقاله قصد داریم که نکات مهم برای انتخاب وکیل قانونی را در اختیار شما قرار دهیم.

یک وکیل مهاجرت با اشراف داشتن به قوانین کشور مبدا و مقصد و همچنین آگاهی یافتن از شرایط و توانمندیهای شما، می تواند به عنوان مشاور، شما را در انتخاب بهترین و مقرون بصرفه ترین روش مهاجرت یاری کند. با توجه به اینکه این مسیر، دارای ابعاد مختلف اداری و حقوقی، در مقاطع مختلف می باشد، انتخاب وکیل مهاجرتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

بیشتر بخوانید: شرایط مهاجرت به آلمان

دانستن شرایط لازم برای گرفتن اقامت هر کشور بطور خاص، چه موقت و چه دائم، بسیار مهم است. بطوریکه در بررسی پرونده موکلانی که با عدم قبولی مواجه شده اند، گاهی با این موضوع روبرو می شویم که بدون در نظر گرفتن شرایط موکل و شرایط اداره اتباع خارجی و سفارت، مدارکی ارسال شده که یا کافی نبوده و یا منطبق بر استانداردهای موردنظر نبوده اند. لذا انتخاب وکیل مهاجرتی معتبر می تواند از اتلاف هزینه جلوگیری نموده و اطمینان خاطر موکلین را فراهم آورد.

بیشتر بخوانید: شرایط تحصیل در آلمان

وکیل مهاجرتی در صورتی می تواند بهترین مشاوره را ارائه دهد که با تیم باسابقه و با تجربه ای همراه باشد، در این صورت است که با تسلط کامل به قوانین هر دو کشور، با اطمینان و قاطعیت موفقیت پرونده مهاجرتی شما را تضمین کند. چرا که اگر شما را حائز شرایط لازم نبیند، از همان ابتدا و پیش از متقبل شدن هزینه های سنگین، چشم انداز پرونده شما را برای شما تشریح کرده و با آگاهی کامل، موانع و مشکلات پیش رو را صادقانه در اختیارتان قرار می دهد. با انجام مشاوره اولیه می توانید به خوبی و تا مقدار زیادی از نتیجه پرونده خود پیش از بستن قرارداد آگاهی یابید.

بیشتر بخوانید: شرایط ثبت شرکت در آلمان

مهاجرت به آلمان، مانند هر کشور دیگری فراز و نشیبها و محدودیت های قانونی مختلفی دارد. استناد به تبلیغات تلویزیونی و یا حتی صحبت با افرادی که خود مسیرهای دیگری را طی نموده اند، گاهی می تواند باعث تصمیم گیری اشتباه و یا شکست در مهاجرت شود. چرا که در بررسی پرونده های مهاجرتی، هر فرد دقیقا با مشخصات و فاکتورهای خاص خود ارزیابی می شود. گاهی سن افراد، تجربه کاری، وضعیت خانوادگی و مالی و تحصیلی، روند یک پرونده را بطور کامل تغییر می دهد. بنابراین بهتر است با ارائه اطلاعات کامل به وکیل مهاجرتی معتبر، واقع بینانه مسیر پیش رو را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید: شرایط کار در آلمان

علاوه بر انتخاب وکیل مهاجرتی مناسب، آگاهی شخصی از فضا و محیط کشور مقصد از طرف موکل هم بسیار با اهمیت می باشد. وکیل مهاجرتی می تواند شما را در انتخاب بهترین مسیر راهنمایی کند اما تصمیم گیری نهایی با خود شماست. پیش از بستن قرار داد با حضور در کشور مورد نظرتان و یا شرکت در تور‌ آلمان، یا شرکت در نمایشگاههای آلمان و یا هر کشور دیگری که مدنظر شماست می توانید این شناخت را تا حدودی بدست آورید. پیشنهاد می شود حتما پیش از تصمیم گیری، خودتان حداکثر اطلاعات محیطی را نیز بدست آورید و تنها به جمع آوری اطلاعات از طریق اینترنت و نقل قول ها بسنده نکنید.

 

فهرست
Open chat
مشاوره رایگان
سلام،
چطور می تونم کمکتون کنم؟